محصولی برای شما انتخاب شده است مشاهده همه
منتظر

وزن کش های خمیر استفاده شده و تقسیم کننده های خمیر استفاده شده

دستگاه های توزین و تقسیم کننده های خمیر دست دوم برای توزین و تقسیم حرفه ای محصولات پخته شده در نانوایی ها و قنادی ها طراحی شده اند. در دسته بندی خمیر گیر و خمیر گیر کارکرده، نه تنها خمیر گیر و خمیر گیر، دستگاه اکلر و دستگاه پیراشکی و همچنین دستگاه پرکن خامه، دونات، اکلر و کروسان را خواهید یافت.

با ما حرفه ای شوید از توزین و جداکننده خمیر استفاده شده است ارائه شده است که بسیار قابل اعتماد هستند و نیاز به نگهداری کمی دارند. در بازار ما می توانید وزن کش ها و تقسیم کننده های خمیر دست دوم را از برندهای معروفی مانند Rheon، Werner & Pfleiderer، Kemper و TMAK پیدا کنید. توزین و تقسیم کننده های خمیر استفاده شده نیز می تواند به راحتی نیاز کاربران حرفه ای را برآورده کند. اکثر توزین و تقسیم کننده های خمیر کارکرده ای که ما ارائه می دهیم معمولاً قابل سفارش و تحویل فوری هستند.

اگر توزین یا جداکننده خمیر دست دوم مناسب را پیدا کرده اید، می توانید به سادگی با فروشنده تماس بگیرید. اگر مطمئن نیستید که به کدام تقسیم کننده خمیر یا توزین خمیر استفاده شده نیاز دارید، فقط به ما اطلاع دهید. با تجربه چندین ساله خود، خوشحال خواهیم شد که در مورد هر سوالی که در مورد دستگاه های توزین و تقسیم کننده های خمیر استفاده شده دارید به شما کمک کنیم.

فیلتر جستجو

فیلتر جستجو

عمومی

از
بیس

جستجوی منطقه