محصولی برای شما انتخاب شده است مشاهده همه
منتظر

گرد و غلتک های بلند استفاده شده

در نانوایی ها برای فرآوری خمیر از خمیر گرد و غلتک های بلند استفاده می شود. در دسته خمیر گرد و غلتک بلند نیز می توانید به عنوان مثال دستگاه های پرتزل دست دوم، غلطک های بلند باگت کارکرده و گردهای مخروطی کارکرده را پیدا کنید. در برخی از ماشین ها، قالب گیری ترکیبی دایره ای و بلند تنها با یک دستگاه امکان پذیر است.

با ما حرفه ای شوید از گرد کننده های خمیر و غلتک های بلند استفاده شده استارائه شده است، که بسیار قابل اعتماد هستند و نیاز به نگهداری کمی دارند. در بازار ما گرد خمیر و غلتک های بلند استفاده شده از برندهای معروفی مانند Kemper، Sinmag و Benier را خواهید یافت. غلتک خمیر و گرد خمیر استفاده شده نیز می تواند به راحتی نیاز کاربران حرفه ای را برآورده کند. اکثر گرد کننده ها و غلتک های خمیر استفاده شده ای که ما ارائه می دهیم معمولاً بلافاصله قابل سفارش و تحویل هستند.

اگر خمیر گرد یا غلتک بلند استفاده شده مناسب را پیدا کرده اید، می توانید به سادگی با فروشنده تماس بگیرید. اگر مطمئن نیستید به کدام وردنه استفاده شده یا گردتر نیاز دارید، به ما اطلاع دهید. با تجربه چندین ساله خود، خوشحال خواهیم شد که در مورد هر سوالی که ممکن است در مورد گرد کننده های خمیر استفاده شده و غلطک های بلند داشته باشید به شما کمک کنیم.

فیلتر جستجو

فیلتر جستجو

عمومی

از
بیس

جستجوی منطقه