محصولی برای شما انتخاب شده است مشاهده همه
منتظر

فرهای مغازه استفاده شده

در دسته ما فرهای مغازه استفاده شده ما طیف وسیعی از اجاق‌ها را برای کاربران تجاری مانند نانوایی‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها و انواع موسسات پذیرایی که به دنبال راه‌حل‌های پخت با کیفیت بالا هستند، ارائه می‌کنیم.

اجاق گاز در فروشگاه یک ابزار ضروری در آشپزخانه های حرفه ای است و یک واحد دست دوم می تواند گزینه ای اقتصادی باشد. در اینجا طیف وسیعی از اجاق‌های پخت مورد استفاده در فروشگاه را در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف برای رفع نیازهای خاص خود خواهید یافت.

چه به دنبال یک اجاق بخار، یک اجاق گاز همرفت یا بخارپز ترکیبی باشید، مدل هایی از همه برندهای پیشرو در این دسته را خواهید یافت.

می دانیم که هر کسب و کاری نیازمندی های خاص خود را دارد. به همین دلیل است که ما اجاق‌های پخت کارکرده در فروشگاه را با ظرفیت‌های مختلف ارائه می‌کنیم - از دستگاه‌هایی که برای عملیات‌های کوچک‌تر کاملاً مناسب هستند تا مدل‌های بزرگ‌تر که نیازهای بالای یک آشپزخانه تولیدی کاملاً مورد استفاده را برآورده می‌کنند.

هر فر فروشگاهی استفاده شده در پلت فرم ما با توضیحات و عکس های دقیق ارائه می شود تا از مشخصات و وضعیت دقیق دستگاه مطلع شوید. هدف ما کمک به شما برای یافتن فر مناسب برای کسب و کارتان است.

درباره اجاق های مورد استفاده ما در فروشگاه اطلاعات بیشتری کسب کنید، گزینه ها را مقایسه کنید و راه حل ایده آل برای نیازهای آشپزی خود را بیابید. با طیف وسیعی از انتخاب ها، مطمئناً فری پیدا خواهید کرد که بهره وری آشپزخانه شما را افزایش دهد و در عین حال با بودجه شما آسان باشد.
فیلتر جستجو

فیلتر جستجو

عمومی

از
بیس

جستجوی منطقه