شرایط

- برای تبلیغات در Machinengo -

1. موضوع ، دامنه

1.1 موضوع این شرایط و ضوابط عمومی (از این پس "شرایط") آیا رزرو و قرار دادن تبلیغات در وب سایت است Machinengo.de! (از این پس "بستر های نرم افزاری") و همچنین استفاده از سیستم عامل به عنوان یک طرف علاقه مند. سیستم عامل توسط Machinengo GmbH Artur Ladebeck Str 171، 33647 Bielefeld، آلمان (از این پس "ما"یا"ما").

1.2 تعاریف:

         1.2.1 از این پس به تبلیغات این پلتفرم "نمایش"تعیین شده است.

         1.2.2 از این پس شرکت های تبلیغاتی در این پلت فرم به عنوان "ارائه دهنده خدمات"تعیین شده است.

         1.2.3 پیام ها ، رتبه بندی ها یا سایر مطالبی که کاربران از طریق یا از طریق سیستم عامل ارتباط برقرار می کنند ، به عنوان "مشارکتهای کاربر"تعیین شده است.

1.3 قرار دادن تبلیغات در سیستم عامل - اگر و به میزان مشخص شده در سیستم عامل - مستلزم پرداخت هزینه است. استفاده از تبلیغات به عنوان مشتری احتمالی رایگان است.

1.4 پیشنهادات و خدمات ما منحصراً تحت این شرایط و ضوابط عمومی است. شرایط و ضوابط کاربر که با این شرایط و ضوابط متفاوت و یا فراتر از آن هستند ، بخشی از قرارداد نمی شوند.


2. انعقاد قرارداد ، زبان قرارداد

2.1 موارد زیر برای استفاده از خدمات پلت فرم ما اعمال می شود:

2.1.1. انعقاد قرارداد در پرداخت شده خدمات:

2.1.1.1. تنها در صورت سفارش خدمات پیشنهادی الزام آور برای انعقاد قرارداد مربوطه است. برای ثبت سفارش ، مراحل سفارش را در وب سایت طی کرده و اطلاعات درخواستی را در آنجا وارد کنید. قبل از ارسال سفارش ، شما این فرصت را دارید که تمام داده های سفارش را دوباره بررسی کنید و در صورت لزوم آن را اصلاح کنید. فقط هنگام ارسال سفارش ، پیشنهاد منعقد کننده ای برای انعقاد قرارداد دارید.

2.1.1.2. ما می توانیم پیشنهاد شما را ظرف پنج روز پردازش کنیم

  • ارسال تأیید سفارش از طریق پست ، نمابر یا ایمیل ، یا
  • درخواست پرداخت

    تایید کنید؛ زمان دریافت تأیید سفارش یا درخواست پرداخت ما توسط شما برای انطباق با مهلت تعیین شده تعیین کننده است.

2.1.2  انعقاد قرارداد در مجانی خدمات:

2.1.2.1. ارائه وب سایت هنوز پیشنهادی الزام آور برای انعقاد قرارداد کاربر متناظر نیست ، بلکه پیشنهاد الزام آور تنها زمانی ارائه می شود که کاربر درخواست ثبت نام و / یا رزرو خود را از طریق وب سایت برای ما ارسال کند. ما ممکن است این پیشنهاد را با تأیید ثبت نام یا رزرو کاربر با ارسال ثبت نام یا تأیید رزرو از طریق ایمیل یا ارسال مشارکت های کاربر در سیستم عامل ، قبول کنیم.

2.1.3 زبان قرارداد

2.1.3.1. زبان قرارداد آلمانی است.


3. ذخیره مفاد قرارداد

3.1.1 ما مفاد قرارداد را ذخیره می کنیم ، یعنی داده های رزرو یا داده های سفارش یا داده های ثبت نام و شرایط و ضوابط موجود. با استفاده از عملکرد معمول مرورگر (می توانید "چاپ" یا "پرونده"> "ذخیره به عنوان") می توانید مقررات مربوط به قرارداد خود را چاپ یا ذخیره کنید. داده های رزرو یا داده های سفارش یا داده های ثبت در خلاصه ای که در آخرین مرحله رزرو یا سفارش یا ثبت نام نمایش داده می شود ، موجود است.

4. حساب کاربری (ثبت نام)

4.1 هنگام ثبت نام حساب کاربری ، اطلاعات صحیح و کاملی باید ارائه شود. داده های شخص ثالث بدون رضایت آنها قابل استفاده نیست.

4.2 ثبت نام های متعدد مجاز نیست.

4.3 شما موظف هستید با داده های دسترسی خود مانند رمز عبور خود به طور محرمانه برخورد کرده و آنها را در دسترس اشخاص ثالث قرار ندهید و در صورت از بین رفتن یا استفاده غیر مجاز از اطلاعات دسترسی خود ، بلافاصله ما را مطلع کنید.

5. خدمات و قیمت های تبلیغاتی

5.1 قالب ها ، محل ها و دوره های تعویض برای تبلیغات و همچنین سایر شرایط خاص و در صورت وجود ، قیمت های مربوطه براساس توضیحات خدمات ما یا لیست قیمت یا لیست قیمت دیگر محصولات مربوطه است که در زمان انعقاد قرارداد معتبر بوده است. نتیجه گیری.


6. الزامات تبلیغات

6.1.     صحت و بروز بودن: شما باید تبلیغات خود را همیشه دقیق و به روز نگه دارید.

6.2.     لینک ها: اگر تبلیغات شما دارای پیوندهای پیوندی است ، باید از در دسترس بودن فنی صفحه فرود و همچنین قانونی بودن محتوای صفحه فرود و متن صفحه فرود اطمینان حاصل کنید.

6.3.     انطباق با قوانین قابل اجرا: شما مسئولیت اطمینان از عدم نقض مقررات قانونی مربوطه توسط تبلیغات خود را به عهده دارید. این موارد شامل ، به عنوان مثال ، ممنوعیت تبلیغات غیرمنصفانه ، گمراه کننده و یا در غیر این صورت ضد رقابت طبق UWG ، دستورالعمل نشان دادن قیمت یا مقررات قانون کیفری است.

6.4.     عدم نقض حقوق شخص ثالث: تبلیغات شما نباید نقض حقوق مالکیت صنعتی اشخاص ثالث یا حقوق اشخاص ثالث در مورد مالکیت معنوی مانند نامگذاری ، حقوق علائم تجاری (علائم تجاری ، طرح های ثبت شده) یا کپی رایت باشد. ارائه دهنده خدمات به ما اطمینان می دهد که می تواند آزادانه از حقوق محتوای آگهی تبلیغاتی خود که برای قرار دادن تبلیغاتش لازم است ، بگذرد و هیچ حقوق شخص ثالثی وجود ندارد.

6.5 من.تعهد چاپ: ارائه دهنده باید اطمینان حاصل کند که هرگونه تبلیغاتی که در این سیستم عامل وارد کرده است حاوی یک اثر چاپی است ، مگر اینکه تبلیغات منحصراً برای اهداف خصوصی یا خانوادگی استفاده شود و تأثیری در بازار نداشته باشد. پیوندی که به وضوح قابل مشاهده ، شناسایی و معنی دار باشد (به عنوان مثال ، "چاپ") به یک چاپگر ارائه دهنده که در جای دیگری در دسترس است ، کافی است. نقش باید مطابق با تعهد چاپ به معنای § 5 قانون تله مدیا کافی است


7. نیازهای مشارکت کاربر

7.1 فقط مشارکت های قانونی کاربر (اعلان ها ، نظرات و غیره) می توانند از طریق یا از طریق سیستم عامل برقرار شوند. به طور خاص ، مشارکت های کاربر و / یا تنظیمات آنها در سیستم عامل نباید حق اشخاص ثالث را نقض کند (به عنوان مثال نام ، مارک تجاری ، حق چاپ ، محافظت از داده ها ، حقوق شخصی و غیره). کاربر به ما اطمینان می دهد که می تواند آزادانه از حقوق لازم برای ارسال مشارکتهای کاربر خود در سیستم عامل استفاده کند و حقوق اشخاص ثالث منافاتی ندارد.

7.2 مشارکتهای کاربر ، چه در تصاویر و چه در متن ، نباید حاوی هیچگونه تصویری از خشونت باشد و نباید از نظر جنسی توهین آمیز باشد. آنها نباید حاوی اظهارات یا بازنمایی های تبعیض آمیز ، توهین آمیز ، نژادپرستانه ، افتراآمیز یا غیرقانونی یا غیراخلاقی باشند

7.3 بررسی هایی که به ارائه دهندگان ارائه می شود ممکن است حاوی اظهارات نادرست واقعیت یا انتقاد افترا نباشد و حقوق شخصی را نقض نکند.
 

8. مسدود کردن تبلیغات

8.1 اگر نشانه هایی وجود داشته باشد که نشان می دهد این صفحه یا در صورت لزوم ، صفحه هدفی که تبلیغات به آن بازارسال می شود یا محیط صفحه هدف غیرقانونی است یا حقوق اشخاص ثالث را نقض می کند ، بلافاصله تبلیغات را مسدود کنیم. برای این اهداف ، در صورتی که اشخاص ثالث از هر نوع اقداماتی علیه ما یا علیه شما انجام دهند و این اقدامات براساس ادعاهای غیرقانونی بودن و / یا تخلف قانونی باشد ، به عنوان نشانه ای از غیرقانونی بودن یا تخلف قانونی در نظر گرفته می شود. قطع محل قرارگیری باید به محض رفع سوicion ظن به غیرقانونی بودن یا تخلف قانونی برطرف شود.

8.2 ما بلافاصله در مورد مسدود کردن تبلیغات به شما اطلاع می دهیم و با بیان مدت زمان معقول از شما درخواست می کنیم ادعا را پاک کنید. پس از پایان مهلت بدون نتیجه ، ما حق فورا فسخ قرارداد را داریم.

9. مسدود کردن مشارکت های کاربر

9.1 ما حق داریم در هر زمان مشارکتهای کاربر را مسدود و یا حذف کنیم ، مشروط بر اینکه مغایرتی با حق آزادی بیان شما نداشته باشد.
 

10. فاکتور گرفتن از طریق ایمیل

10.1 ما حق داریم از طریق ایمیل فاکتور بگیریم.
 

11. ادعای نقص (ضمانت)

11.1 مقررات ضمانت قانونی در مورد تعهدات ضمانت ما اعمال می شود.
 

12. سلب مسئولیت و محدودیت های مسئولیت

موارد زیر برای مسئولیت ما در قبال خسارت اعمال می شود:
 

12.1 در صورت قصد عمدی و سهل انگاری فاحش ، از جمله نمایندگان نائب خود ، مطابق مقررات قانونی مسئول هستیم. همین امر در مورد صدمات ناشی از سهل انگاری ناشی از صدمه به زندگی ، بدن یا سلامتی اعمال می شود.

12.2 در مورد خسارت مالی و خسارت مالی ناشی از سهل انگاری ، ما فقط مسئول نقض یک تعهد اساسی قرارداد هستیم ، اما مبلغ محدود به خسارتی است که برای قرارداد در زمان انعقاد قرارداد قابل پیش بینی و معمول است. تعهدات اساسی قراردادی کسانی هستند که انجام آنها در وهله اول اجرای صحیح قرارداد را امکان پذیر می کند و شریک قراردادی می تواند به طور مرتب به آنها متکی باشد.

12.3 جدا از این ، مسئولیت بخشی از ما ، صرف نظر از مبانی قانونی مستثنی است.

12.4 موارد استثنا و محدودیت مسئولیت در بندهای (1) تا (3) فوق نیز به تناسب نمایندگان نائب ما اعمال می شود.

12.1 مسئولیت ناشی از فرض ضمانت یا تحت قانون مسئولیت محصول تحت استثنا و محدودیت های مسئولیت در بندهای (1) تا (4) بالا باقی نمی ماند.

 

13. رتبه بندی تبلیغات

13.1 این رتبه بندی از تاریخ ارسال یک تبلیغ حاصل می شود. کاربر / بازدید کننده می تواند این پارامترها را از طریق وب سایت تغییر دهد (مرتب سازی). تبلیغات برتر را نیز می توان رزرو کرد. باز هم ، جدیدترین تبلیغات در نتایج بالاتر نشان داده می شوند.

14. انتخاب قانون ، محل صلاحیت

14.1 قانون جمهوری فدرال آلمان. قانون فروش سازمان ملل متحد مستثنی است. این انتخاب قانون فقط درمورد مصرف کنندگان اعمال می شود تا آنجا که هیچ یک از مقررات قانونی اجباری کشوری را که در آن اقامتگاه یا محل سکونت خود هستند ، محدود نمی کند.

14.2 محل صلاحیت در معاملات با تجار ، اشخاص حقوقی حقوق عمومی یا وجوه ویژه قانون عمومی ، دفتر ثبت شرکت ما است. با این حال ، در صورت انتخاب خود ، مجاز به شکایت در دفتر ثبت مشتری هستیم.